Kontakt z nami
 
Instal-Mazo
ul. Adama Asnyka 7d
32-050 Skawina /k. Krakowa
woj. małopolskie
 
Telefon (dni robocze 8:00-16:00)
Tel: +48 602 398 392
Tel: +48 538 904 865
 
E-mail
 
NIP: 944-186-90-51
REGON: 367895998
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Formy płatności

1. Płatność gotówką przy odbiorze (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Klient opłaca należność za zakupiony towar przy odbiorze osobistym w naszej siedzibie.

Uwaga:

Płatność przy odbiorze nie jest dostępna w trakcie zakupów.

Klient powinie wybrać płatność przelewem tradycyjnym i skontaktowaś się z Nami w celu

uzgodnienia odbioru osobistego i płatności gotówką.

Płatność kartą płatniczą nie jest możliwa.

 

2. Za pobraniem

Kurier: Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Paczkomaty: instrukcja znajduje się w tym linku >>> https://inpost.pl/pomoc-jak-odebrac-przesylke-pobraniowa

Uwaga:

Jeśli kupujący nie uzgodni z nami inaczej za pobraniem wysyłam towar do kwoty 1000 zł butto, a realizacja kolejnego zamówienia w opcji dostawy za pobraniem dla tego samego kupującego jest możliwa po odebraniu i opłaceniu poprzedniego zamówienia realizowanego w opcji dostawy za pobraniem.

W przypadku nie odebrania przesyłki za pobraniem Sprzedawca będzie dochodził od Kupującego zwrotu kosztów wysyłki oraz kosztów przesyłki zwrotnej zgodnie z obowiązującym prawem.

 

3. Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do płatności:

Instal-Mazo Aneta Szlagor

Alior Bank
numer rachunku: PL 39 2490 0005 0000 4530 3307 6962

 

 4. Płatności online 

Bezpieczne formy szybkich płatności elektronicznych - podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. (bluemedia.pl).

Główne formy płatności on-line:

 

 

Płatność automatyczna Pay by link - to oferowana przez banki usługa polegająca na automatycznym wypełnieniu formularza przelewu i prostej autoryzacji transakcji realizowanej przez Klienta. Płatność jest gwarantowana, a więc każdy komunikat przekazany przez Blue Media zapewnia o obciążeniu rachunku bankowego Klienta.

Szybki przelew bankowy - to rozwiązanie umożliwiające obsługę szybkiego transferu środków z banków, które nie oferują płatności automatycznych (Pay by link). Płatność szybkim przelewem bankowym realizowana jest na podstawie przelewu wewnątrzbankowego na rachunek Blue Media w banku klienta. Przelew realizowany jest na podstawie wygenerowanych danych, które klient uzupełnia samodzielnie w bankowości elektronicznej. Dodatkowo klient może skorzystać z klasycznego przekazu bankowego, który może zrealizować w okienku kasowym lub na Poczcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl