WENTYLATOR Z WYŁĄCZNIKIEM.CZASOWYM 100MM TIMER

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 150,00 zł 150.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

WENTYLATOR 100MM Z  WYŁĄCZNIKIEM CZASOWYM

Cichy i ekonomiczny wentylator wyciągowy z nowoczesnym wzornictwem do zastosowania w pomieszczeniach prysznicowych, łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach mieszkalnych. Maksymalna wydajność w połączeniu z energooszczędnością i niskim poziomem hałasu.

Wentylator posiada wyłącznik czasowy (timer).   

Czym jest WYŁĄCZNIK CZASOWY (TIMER) w wentylatorze?

Układ elektroniczny powodujący przedłużone działanie wentylatora po jego wyłączeniu /zwłoka czasowa/. Tryb pracy przedłużonej można regulować w zależności od potrzeb. Tryb pracy przedłużonej jest to okres czasu, który zaczyna się od momentu wyłączenia oświetlenia w pomieszczeniu i trwa przez czas nastawiony na potencjometrze "CZAS" (kiedy układ zostaje pobudzony do pracy za pomocą sygnału sterującego). Wentylator można również uruchamiać za pomocą włącznika do światła w pomieszczeniu, gdzie będzie zamontowany. Wymaga to podłączenia wentylatora do instalacji elektrycznej.

Zalety

Stylowy wygląd pasuje do każdego wnętrza. Obudowa i wirnik wykonane z wysokiej jakości i wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV. Konstrukcja obudowy wentylatora i przedniego panela pozwala na szybką i bezproblemową obsługę wentylatora. Specjalnie zaprojektowany profil aerodynamiczny zapewnia wysoką wydajność powietrza i niski poziom hałasu. Kompaktowa budowa pozwala na montaż na ścianach i sufitach. Niewielki rozmiar króćca (czopa) do montażu w szybie wentylacyjnym lub podłączenia do okrągłego przewodu wentylacyjnego. Wysoki stopień ochrony IPX4 zapewnia idealne rozwiązanie dla wentylacji łazienki.

Silnik

Niskie zapotrzebowanie na energię dzięki nowoczesnemu wysokowydajnemu silnikowi. Bezobsługowe łożyska kulowe niewymagające smarowania zapewniają długi okres bezawaryjnej pracy wentylatora. Silnik wyposażony w zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem.

Montaż

Możliwy jest montaż w pozycji pionowej i poziomej (na ścianie i w suficie) lub bezpośrednio do kanału wentylacyjnego, albo do okrągłego kanału elastycznego. Przyłączenie elektryczne i instalacja powinny być wykonane zgodnie z instrukcją i elektrycznym schematem znajdującym się w DTR.

Dane techniczne:

  • Przeznaczone do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych
  • Głośność pracy silnika nie przekracza 40 bBA
  • Znamionowa wydajność objętości powietrza wynosi:
  • dla wentylatorów 100 S - 95 m₃/ godz.
  • dla wentylatorów 125 S - 175 m₃/ godz.
  • Znamionowa moc elektryczna wentylatorów wynosi:
  • dla wentylatorów 100 S - 14 W
  • dla wentylatorów 125 S - 16 W
  • Gwarancja 2 lata

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl